Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز148
دیروز727
در هفته148
در ماه14237
مجموع21188898

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین کعبی اقدام وقیحانه و احمقانه آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب را محکوم کرد و گفت: اعلام موضع شیطان بزرگ آمریکا و ترامپ ابله، حقیر و ورشکسته سیاسی علیه رهبری حکیم و فرزانه انقلاب چیز تازه‌ای نیست.


عضو جامعه مدرسین ابراز داشت: این اقدام برای مقلدان، مسلمانان، وجدان‌های بیدار، آزادی خواهان جهان و نهضت‌های بیداری اسلامی قابل تحمل نیست و بر نفرت، اعلام بیزاری و برائت از ترامپ و سیاست‌های شیطانی آمریکا می‌افزاید.

وی عنوان کرد: اقدام آمریکا نشانه اسلام ستیزی ترامپ و شیطان بزرگ است که نمی‌توانند یک مرجع و رهبر طراز بالا نظیر آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای را تحمل کنند چرا که رهبر انقلاب تمام سیاست‌ها و راهبردهای شیطانی آن‌ها را به چالش کشیده است.

(خ-1381)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom