Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز219
دیروز757
در هفته2812
در ماه11474
مجموع21186135

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، با اشاره به تلاش آمریکا برای نشان دادن چهره‌ای خشن از اسلام تأکید کرد که جهاد حقیقی حرکت در مسیر نفی ظلم و هژمونی مستکبران است.


عضو جامعه مدرسین افزود: «امروز قتل و کشتار‌ها و زندان‌هایی که از حقوق بشر غربی گرفته شده ربطی به فرهنگ اصیل اسلامی ندارند، همچنانکه می‌بینید دولت به ظاهر مسلمان سعودی، چگونه زنان و کودکان یمنی را به خاک و خون می‌کشد و مردم سراسر جهان مسلمانان را به این فرهنگ وحشی بشناسند.»

 وی با بیان این که دولت‌های عربی امارات و بحرین و عربستان سعودی با امت واحده اسلامی فاصله زیادی دارند، گفت: تجزیه و تفرقه امت اسلامی سیاست استعمارگران از دوران بریتانیا تاکنون بوده است از این رو جای تأسف است که هنوز هم برخی دولت‌های عربی مایل به ارتباط با آل سعود هستند. (خ-1369)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom