Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3753
دیروز5373
در هفته9126
در ماه96826
مجموع20634699

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار جمعی از علمای کشور پاکستان ضمن مثبت ارزیابی کردن برگزاری جلسات تحکیم وحدت با علمای دیگر بلاد اسلامی، بیان داشت: این گفت‌و‌گو‌ها به نفع اسلام، امت اسلامی و به ویژه به نفع تحکیم وحدت میان پاکستان و ایران است.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به نقش مخرب آمریکا، صهیونیسم و انگلیس در روابط دوستانه کشور‌های اسلامی، اظهار داشت: دشمن با راه‌اندازی جنگ‌های قومیتی و مذهبی در صدد نابودی امت اسلامی و جلوگیری از پیشرفت کشور‌های اسلامی است.

وی افزود: بی‌تردید در عصر کنونی منشأ فتنه، ظلم، تجاوز و بدبختی مسلمانان سراسر جهان، آمریکا، صهیونیسم و انگلیس هستند. (خ-1350)

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom