Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز393
دیروز786
در هفته5283
در ماه13644
مجموع20989761

بازدید کنندگان برخط

12
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار جمعی از علمای کشور پاکستان ضمن مثبت ارزیابی کردن برگزاری جلسات تحکیم وحدت با علمای دیگر بلاد اسلامی، بیان داشت: این گفت‌و‌گو‌ها به نفع اسلام، امت اسلامی و به ویژه به نفع تحکیم وحدت میان پاکستان و ایران است.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به نقش مخرب آمریکا، صهیونیسم و انگلیس در روابط دوستانه کشور‌های اسلامی، اظهار داشت: دشمن با راه‌اندازی جنگ‌های قومیتی و مذهبی در صدد نابودی امت اسلامی و جلوگیری از پیشرفت کشور‌های اسلامی است.

وی افزود: بی‌تردید در عصر کنونی منشأ فتنه، ظلم، تجاوز و بدبختی مسلمانان سراسر جهان، آمریکا، صهیونیسم و انگلیس هستند. (خ-1350)

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom