Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، استقلال حوزه علمیه را به معنای اداره درونی حوزه با حمایت مرجعیت دانست و اظهار داشت: بی تفاوتی حوزه نسبت به انقلاب برگشت به قبل از انقلاب و برگرداندن حوزه به دوره انزوا است.


عضو جامعه مدرسین با بیان این که یکی از شاخصه‌های حوزه انقلابی آینده سازی، برنامه ریزی، مبتکر بودن و هوشمندی است، اظهار داشت: حوزه علمیه باید فعال، به روز و حاضر در صحنه باشد.

وی پشتوانه دولت انقلابی را حوزه انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: صیانت، حفظ و توسعه نظام و گفتمان انقلاب اسلامی واجب شرعی است و برای این کار همه باید دست به دست هم دهند، ترسیم مناسبات حوزه و نظام اسلامی بر پایه حمایت، هدایت، نظارت و اقامه حکم الله و برطرف کردن نیازهای نظام در این زمینه و نصیحت مشفقانه به نظام در مسیر اقامه حکم الله وظیفه حوزه انقلابی است. (خ-1317)

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom