Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان با تجلیل از حضور پرمعنا و عظیم مردم در «رزمایش بی‌نظیر، توصیف‌ناپذیر و شگفتی‌ساز اربعین»، سه حادثه‌ی ۱۳ آبانِ ۴۳، ۵۷ و ۵۸ را نشانه‌هایی از چالش عمیق و مستمر ملت ایران و آمریکا خواندند و با اشاره به شکست شیطان بزرگ در تحقق هدف اصلی توطئه‌های ۴۰ سال اخیر آن، یعنی بازگشت به سیطره‌ی دوران رژیم ستم‌شاهی در ایران، تأکید کردند: «افول آمریکا» به واقعیتِ مورد اجماع صاحب‌نظران معتبر جهان تبدیل شده اما در سوی دیگر این چالش، ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز385
دیروز921
در هفته2280
در ماه20315
مجموع20968411

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، استقلال حوزه علمیه را به معنای اداره درونی حوزه با حمایت مرجعیت دانست و اظهار داشت: بی تفاوتی حوزه نسبت به انقلاب برگشت به قبل از انقلاب و برگرداندن حوزه به دوره انزوا است.


عضو جامعه مدرسین با بیان این که یکی از شاخصه‌های حوزه انقلابی آینده سازی، برنامه ریزی، مبتکر بودن و هوشمندی است، اظهار داشت: حوزه علمیه باید فعال، به روز و حاضر در صحنه باشد.

وی پشتوانه دولت انقلابی را حوزه انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: صیانت، حفظ و توسعه نظام و گفتمان انقلاب اسلامی واجب شرعی است و برای این کار همه باید دست به دست هم دهند، ترسیم مناسبات حوزه و نظام اسلامی بر پایه حمایت، هدایت، نظارت و اقامه حکم الله و برطرف کردن نیازهای نظام در این زمینه و نصیحت مشفقانه به نظام در مسیر اقامه حکم الله وظیفه حوزه انقلابی است. (خ-1317)

طلیعه

article thumbnailدولت آمریکا روز جمعه ۱۱ آبان بازگشت تمامی تحریم‌ها علیه ایران را که در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک تعلیق شده بود، اعلام کرد؛ این تحریم‌ها که در پی تصمیم ماه مه ترامپ برای خروج از توافق هسته‌ای ایران اعمال شدند، نفت، بانکداری، کشتیرانی، کشتی‌سازی و بیمه را هدف قرار داده است. به علاوه ۳۰۰ شخصیت جدید حقیقی و حقوقی ایرانی نیز در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند. براین اساس مایک پومپئو وزیر امور خارجه این کشور، هدف از این تحریم‌ها را «تغییر رفتار ایران به‌طور اساسی» برشمرده و شرط لغو آن‌ها را...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom