Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز307
دیروز1295
در هفته5717
در ماه23656
مجموع21063964

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، استقلال حوزه علمیه را به معنای اداره درونی حوزه با حمایت مرجعیت دانست و اظهار داشت: بی تفاوتی حوزه نسبت به انقلاب برگشت به قبل از انقلاب و برگرداندن حوزه به دوره انزوا است.


عضو جامعه مدرسین با بیان این که یکی از شاخصه‌های حوزه انقلابی آینده سازی، برنامه ریزی، مبتکر بودن و هوشمندی است، اظهار داشت: حوزه علمیه باید فعال، به روز و حاضر در صحنه باشد.

وی پشتوانه دولت انقلابی را حوزه انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: صیانت، حفظ و توسعه نظام و گفتمان انقلاب اسلامی واجب شرعی است و برای این کار همه باید دست به دست هم دهند، ترسیم مناسبات حوزه و نظام اسلامی بر پایه حمایت، هدایت، نظارت و اقامه حکم الله و برطرف کردن نیازهای نظام در این زمینه و نصیحت مشفقانه به نظام در مسیر اقامه حکم الله وظیفه حوزه انقلابی است. (خ-1317)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom