Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3317
دیروز5522
در هفته29729
در ماه85485
مجموع20623358

بازدید کنندگان برخط

9
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار با دو تن از علمای نیجریه با اشاره به رشد چشمگیر اسلام در آفریقا گفت: امروزه در کشورهای آفریقایی به ویژه نیجریه حالتی از بیداری رخ داده است که موجب حرکت به سوی پایان جهل، فقر و تفرقه شده است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه اسلام اصیل در پیروی از اهل‌بیت(ع) است، تصریح کرد: عقل، محبت، دوستی، فضیلت انسانی، عدالت، اخلاق، تلاش برای ساخت جامعه ایده‌آل و زندگی مسالمت‌آمیز در گروی تمسک به اسلام اصیل یافت می‎شود. مردم جهان هنگامی که حکمت، اخلاق، مظلومیت و عدالت اهل‌بیت(ع) را می‎بینند به طوری طبیعی جذب اسلام می‎شوند.

وی،‌ شیعیان را مورد هجمه دلارهای عربستان دانست و ادامه داد: هیچ گاه عامل اصلی گسترش و نشر اسلام در کشورهای آفریقایی و به طور کلی در جهان حمایت دولت‎ها و یا مسائل مادی نبوده بلکه رمز آن تمسک به مکتب اهل‌بیت(ع) است.  (خ-1304)

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom