Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان با تجلیل از حضور پرمعنا و عظیم مردم در «رزمایش بی‌نظیر، توصیف‌ناپذیر و شگفتی‌ساز اربعین»، سه حادثه‌ی ۱۳ آبانِ ۴۳، ۵۷ و ۵۸ را نشانه‌هایی از چالش عمیق و مستمر ملت ایران و آمریکا خواندند و با اشاره به شکست شیطان بزرگ در تحقق هدف اصلی توطئه‌های ۴۰ سال اخیر آن، یعنی بازگشت به سیطره‌ی دوران رژیم ستم‌شاهی در ایران، تأکید کردند: «افول آمریکا» به واقعیتِ مورد اجماع صاحب‌نظران معتبر جهان تبدیل شده اما در سوی دیگر این چالش، ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز548
دیروز985
در هفته3428
در ماه21463
مجموع20969559

بازدید کنندگان برخط

9
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار با دو تن از علمای نیجریه با اشاره به رشد چشمگیر اسلام در آفریقا گفت: امروزه در کشورهای آفریقایی به ویژه نیجریه حالتی از بیداری رخ داده است که موجب حرکت به سوی پایان جهل، فقر و تفرقه شده است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه اسلام اصیل در پیروی از اهل‌بیت(ع) است، تصریح کرد: عقل، محبت، دوستی، فضیلت انسانی، عدالت، اخلاق، تلاش برای ساخت جامعه ایده‌آل و زندگی مسالمت‌آمیز در گروی تمسک به اسلام اصیل یافت می‎شود. مردم جهان هنگامی که حکمت، اخلاق، مظلومیت و عدالت اهل‌بیت(ع) را می‎بینند به طوری طبیعی جذب اسلام می‎شوند.

وی،‌ شیعیان را مورد هجمه دلارهای عربستان دانست و ادامه داد: هیچ گاه عامل اصلی گسترش و نشر اسلام در کشورهای آفریقایی و به طور کلی در جهان حمایت دولت‎ها و یا مسائل مادی نبوده بلکه رمز آن تمسک به مکتب اهل‌بیت(ع) است.  (خ-1304)

طلیعه

article thumbnailدولت آمریکا روز جمعه ۱۱ آبان بازگشت تمامی تحریم‌ها علیه ایران را که در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک تعلیق شده بود، اعلام کرد؛ این تحریم‌ها که در پی تصمیم ماه مه ترامپ برای خروج از توافق هسته‌ای ایران اعمال شدند، نفت، بانکداری، کشتیرانی، کشتی‌سازی و بیمه را هدف قرار داده است. به علاوه ۳۰۰ شخصیت جدید حقیقی و حقوقی ایرانی نیز در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند. براین اساس مایک پومپئو وزیر امور خارجه این کشور، هدف از این تحریم‌ها را «تغییر رفتار ایران به‌طور اساسی» برشمرده و شرط لغو آن‌ها را...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom