Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنان مهمی درباره‌ی «آمریکا» و «برجام» با اشاره به استمرار عزت و عظمت ملت ایران و بی‌نتیجه ماندن توطئه‌های دشمنان تأکید کردند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره‌ی مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرف‌های سخیف و سبک ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ۱۰ دروغ آشکار، ملت ایران...
مطالب بیشتررهنمود  

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار با دو تن از علمای نیجریه با اشاره به رشد چشمگیر اسلام در آفریقا گفت: امروزه در کشورهای آفریقایی به ویژه نیجریه حالتی از بیداری رخ داده است که موجب حرکت به سوی پایان جهل، فقر و تفرقه شده است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه اسلام اصیل در پیروی از اهل‌بیت(ع) است، تصریح کرد: عقل، محبت، دوستی، فضیلت انسانی، عدالت، اخلاق، تلاش برای ساخت جامعه ایده‌آل و زندگی مسالمت‌آمیز در گروی تمسک به اسلام اصیل یافت می‎شود. مردم جهان هنگامی که حکمت، اخلاق، مظلومیت و عدالت اهل‌بیت(ع) را می‎بینند به طوری طبیعی جذب اسلام می‎شوند.

وی،‌ شیعیان را مورد هجمه دلارهای عربستان دانست و ادامه داد: هیچ گاه عامل اصلی گسترش و نشر اسلام در کشورهای آفریقایی و به طور کلی در جهان حمایت دولت‎ها و یا مسائل مادی نبوده بلکه رمز آن تمسک به مکتب اهل‌بیت(ع) است.  (خ-1304)

طلیعه

article thumbnailمردم لبنان پس از وقفه‌ای حدودا یک دهه‌ای روز جمعه ۶ مه / ۱۶ اردیبهشت یک‌بار دیگر پای صندوق‌های رای رفتند. حضوری که البته چندان پر رونق نبود و از ساعات ابتدایی اخذ رای تمامی گزارش‌ها از میزان مشارکت پایین مردم حکایت داشت؛ اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی برگزاری انتخابات و تلاش‌های احزاب مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها، این وضعیت کمی بهبود پیدا کرد. بیروت که عموما خاستگاه جریان سعد حریری شناخته می‌شود، این‌بار شاهد مشارکت ناامیدکننده‌ای بود، چرا که تنها حدود ۳۵ درصد شهروندان پایتخت لبنان به پای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom