Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.رهبر معظم انقلاب اسلامی در نظر گرفته شدن زمان و مکان مشخص برای اجتماع مسلمانان در فریضه‌ی حج را نشان‌دهنده‌ی اهدافی فراتر از معنویتِ صِرف دانستند و خاطرنشان کردند: یکی از اهداف...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5364
دیروز5572
در هفته5364
در ماه81795
مجموع20619165

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار با دو تن از علمای نیجریه با اشاره به رشد چشمگیر اسلام در آفریقا گفت: امروزه در کشورهای آفریقایی به ویژه نیجریه حالتی از بیداری رخ داده است که موجب حرکت به سوی پایان جهل، فقر و تفرقه شده است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه اسلام اصیل در پیروی از اهل‌بیت(ع) است، تصریح کرد: عقل، محبت، دوستی، فضیلت انسانی، عدالت، اخلاق، تلاش برای ساخت جامعه ایده‌آل و زندگی مسالمت‌آمیز در گروی تمسک به اسلام اصیل یافت می‎شود. مردم جهان هنگامی که حکمت، اخلاق، مظلومیت و عدالت اهل‌بیت(ع) را می‎بینند به طوری طبیعی جذب اسلام می‎شوند.

وی،‌ شیعیان را مورد هجمه دلارهای عربستان دانست و ادامه داد: هیچ گاه عامل اصلی گسترش و نشر اسلام در کشورهای آفریقایی و به طور کلی در جهان حمایت دولت‎ها و یا مسائل مادی نبوده بلکه رمز آن تمسک به مکتب اهل‌بیت(ع) است.  (خ-1304)

طلیعه

article thumbnailدیپلماسی میدان مدیریت تعاملات و تقابلات بین‌المللی برای تامین منافع ملی است و هر کشوری که در مقابل هجمه‌های جهانی و طمع ورزی قلدران نتوانسته از منافع ملتش دفاع کند عزت ملی خود را از دست داده و به کشوری سلطه پذیر و ذلیل تبدیل شده است. نظام مقدس جمهوری اسلامی که با حرف و ایده نو، تاسیس شد با اتکا به شعار نه شرقی و غربی و نفی هر گونه سلطه پذیری در مسیر تامین منافع ملی خود گام برداشت. ملت ایران از ابتدا تاکنون موید و همراه دیپلماسی انقلابی و ایدئولوژیک نظام اسلامی و به عنوان یک سرمایه عظیم ملی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom