Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز733
دیروز1428
در هفته2161
در ماه9761
مجموع392614

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار فرمانده جدید انتظامی قم تامین نظم و امنیت ظاهری‌و حفظ اخلاق در جامعه را دو وظیفه مهم نیروی انتظامی دانست و تاکید کردند: بدانید اگر اخلاق در جامعه حفظ‌نشود امنیت و نظم ظاهری جامعه نیز دچار آسیب جدی خواهد شد. ایشان بخش‌قابل توجهی از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را ناشی از ضعف اخلاقی و فرهنگی ارزیابی و تصریح کردند: نیروی‌انتظامی برای مقابله با این مشکلات و آسیب‌ها باید از ظرفیت‌های دینی، فرهنگی بویژه حوزه‌های علمیه، نهادها و مراکز دینی، مساجد، صدا و سیما، سازمان تبلیغات و دیگر سازمان‌ها کمک بگیرد.

آیت‌الله‌‌العظمی مکارم‌شیرازی با‌تاکید بر لزوم آسیب‌شناسی مشکلات‌و مفاسد اخلاقی، اظهار داشتند: بدون شک یکی از مسائلی که در زمینه گسترش مفاسد اخلاقی نقش دارد، فضای مجازی رها و بدون ساماندهی است که باید در این خصوص چاره اندیشی و اقدام عاجل صورت گیرد، بعد دیگر ماجرا نیز برخی از رسانه‌ها هستند که دانسته و یا نادانسته به گونه‌ای عمل می‌کنند که ارزش‌های فرهنگی و دینی تضعیف می شود.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom