Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز752
دیروز1428
در هفته2180
در ماه9780
مجموع392633

بازدید کنندگان برخط

4
Online

انتظارات آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مجلس شورای اسلامی

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بیانات مختلف خود، رهنمودهایی را خطاب به نمایندگان مجلس داشته و انتظاراتی را هم مطرح کرده‌اند.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی فلسفه وجودی مجلس را حفظ مصالح امت و دستاوردهای انقلاب و حل مشکلات و تنگناهای مردم و پیشرفت در تمام زمینه‌های مادی و معنوی می‌دانند. ایشان تاکید کرده‌اند: «در این شرایط، مشکلات جز با همدلی و وحدت نظر کلیه قوا حل نمی‌شود؛ نبايد مرکز تنش در کشور ايجاد شود. مسايل کوچک را بزرگ و به آن دامن نزنيم. گاهي ادبيات خشن به کار برده مي‌شود که شايسته نظام اسلامي نيست.در این میان نمايندگان مجلس مي توانند درتحکيم وحدت نقش موثري داشته باشند.» ایشان همچنین درخصوص مسائل معیشتی مردم هم تاکید کرده‌اند: «یکى از مشکلات مهم و غیر قابل انکار کشور گرانى است. فشار اصلى گرانى‌ها نیز بر دوش اقشار ضعیف است. نمایندگان باید در عین توجه به معیشت آحاد مردم‌، بیش از پیش متوجه مناطق محروم باشند». (خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom