Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1693
دیروز1842
در هفته8990
در ماه12605
مجموع443781

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی، نقش بیکاری در آسیب موادمخدر را مورد توجه قرار دادند و گفتند: سرچشمه بیکاری مواد مخدر است، همچنان که بیکاری نیز می‌تواند سرچشمه مواد مخدر باشد. آلودگی‌های سیاسی نیز در این موضوع جای تردید ندارد از این رو جنبه‌های سیاسی را باید دقت کرد که دشمن از این روش می‌خواهد نیروهای فعال جامعه را از کار بیندازد.


ایشان صرف هزینه در راه مبارزه با مواد مخدر را اقدامی ارزشمند دانستند و اظهار داشتند: اگر یک ریال در این راه صرف شود ممکن است جلوی هدر رفتن ده ها ریال را بگیرد؛ در بسیاری از پرونده ها پای مواد مخدر وجود دارد و افراد بسیاری در راه مبارزه با مواد مخدر شهید و مجروح شده اند که از آثار سوء این مسأله است. (خ-1389)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom