Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز761
دیروز4141
در هفته11008
در ماه60982
مجموع69161

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رییس و شورای معاونین بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم و مسؤولان معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه، از فعالیت‌های صورت گرفته در این مجموعه‌ها قدردانی کردند.


ایشان بسیج اساتید حوزه را پدیده ای مبارک و جدید توصیف و تصریح کردند: بسیج مخصوص نیروی معینی نیست، بلکه بسیج در تمام سطوح است؛ خوشبختانه بسیج در اساتید دانشگاه هم هست، در اساتید حوزه هم وقتی باشد تایید می کنم.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی افزودند: بسیج یک برنامه جامع و کلی است که در سطح جامعه تاثیرگذار است و می تواند واقعا در مواقع حساس اثر خودش را بگذارد.

ایشان خطاب به مسؤولان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم یادآورشدند: امیدوارم بتوانید با کمک دوستان تان گام های مؤثری را در این زمینه بردارید و در این جنگ فرهنگی، پیروزی با جناح های مذهبی و حوزوی و علمی باشد نه جناح های تندرو بی بندوبار. (خ-1388)

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom