Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز453
دیروز1804
در هفته7628
در ماه7628
مجموع348049

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رییس و شورای معاونین بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم و مسؤولان معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه، از فعالیت‌های صورت گرفته در این مجموعه‌ها قدردانی کردند.


ایشان بسیج اساتید حوزه را پدیده ای مبارک و جدید توصیف و تصریح کردند: بسیج مخصوص نیروی معینی نیست، بلکه بسیج در تمام سطوح است؛ خوشبختانه بسیج در اساتید دانشگاه هم هست، در اساتید حوزه هم وقتی باشد تایید می کنم.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی افزودند: بسیج یک برنامه جامع و کلی است که در سطح جامعه تاثیرگذار است و می تواند واقعا در مواقع حساس اثر خودش را بگذارد.

ایشان خطاب به مسؤولان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم یادآورشدند: امیدوارم بتوانید با کمک دوستان تان گام های مؤثری را در این زمینه بردارید و در این جنگ فرهنگی، پیروزی با جناح های مذهبی و حوزوی و علمی باشد نه جناح های تندرو بی بندوبار. (خ-1388)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom