Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای در دیدار‌ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم‌افزایی قوای‌سه‌گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله‌ی مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به‌عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره‌ی «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش‌بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولیدکننده به ‌عنوان رزمنده‌ی جنگ...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز420
دیروز734
در هفته1154
در ماه13514
مجموع21237768

بازدید کنندگان برخط

1
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار علمای اهل سنت گرجستان، با بیان این که کینه و اختلافات آتشی است که کشورهای اسلامی را نابود می‌کند، بر ضرورت همدلی و اتحاد میان علمای کشورهای اسلامی تأکید کردند و نسبت به نفوذ وهابیت در بین مسلمانان هشدار دادند.


استاد حوزه علمیه قم در ادامه با بیان این که گرجستان با اتحاد و همدلی از آتش اختلافات دور شده است، خاطرنشان کردند: «امروز اسلام در دنیا با سرعت توسعه پیدا می‌کند و اگر مسلمانان اختلافات را کنار بگذارند بدون شک دین آینده در جهان، اسلام خواهد بود و همین رفت و آمدها و دیدارها باید تکرار شود تا دشمنان نتوانند بین ما اختلاف و شکاف ایجاد کنند».

ایشان با بیان این که کتاب‌های زیادی در مورد قرآن و احادیث و مسلمانان نوشته شده است، توزیع آنها را در کشورهای اسلامی ضروری توصیف کردند و یادآور شدند: باید تجربیات خودمان را به هم منتقل کنیم و همچنین شما باید مراقب وضع جوانان خود باشید چراکه دشمن از طریق جوانان نفوذ می‌کند. (خ-1316)

طلیعه

article thumbnailایام محرم و برگزاری مجالس عزای حسینی یکی از فرصت های مغتنم برای بحث و اندیشه در درس ها و عبرت های عاشوراست که یکی از دروس بسیار مهم آن، پایداری بر حق و التزام به ارزشها و آرمان هاست. پیامبر گرامی اسلام، پس از بعثت، نژاد پرستی، قبیله گرایی، تکاثر طلبی و شهوات مالی و نفسانی دوران جاهلیت را تغییر دادند و ایمان، تقوا و جهاد در راه خدا را جایگزین افتخار به حسب و نسب و ثروت و قدرت ساختند. درحقیقت، اسلام با تحوّل در بینش‌ها و ارزش‌ها انسان‌هایی را تربیت کرد که اسوه پاکی و فداکاری و ایثار شدند. افرادی که برای دفاع...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom