Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1542
دیروز5566
در هفته1542
در ماه112597
مجموع20901278

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که اربعین سرمایه عظیم و مهم شیعه است، گفتند: «می‌توان از ظرفیت‌های آن برای اجرای برنامه‌های گوناگون فرهنگی استفاده کرد، باید کار فرهنگی انجام شود؛ حال که افراد به عشق امام حسین(علیه‌السلام) مجذوب شدند آمادگی پذیرش دارند که باید از فرصت استفاده کرد.


ایشان ادامه دادند: «امام حسین(علیه‌السلام) متعلق به همه دنیاست پس طبیعی است گروه‌ها و اقشاری از غیر مذاهب اسلامی در این اجتماع عظیم حضور پیدا می‌کنند لذا باید برخوردی شایسته، مناسب و همسو با ارزش‌های دینی داشته باشیم.»

ایشان تصریح کردند: «احترام به مقدسات اهل‌سنت مسأله‌ی مهم دیگری است که اگر رعایت شود و باید رعایت شود موجب همدلی و وحدت بیش از پیش مسلمین می‌شود و نباید به مسائل اختلافی دامن زد، چراکه موجب پراکندگی امت اسلام می‌شود.» (خ-1308)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom