Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز798
دیروز1428
در هفته2226
در ماه9826
مجموع392679

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله ممدوحی با اشاره به آغاز به کار دوره جدید مجلس شورای اسلامی و مطالبه فرهنگی رهبر معظم انقلاب از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فرهنگ در هر کشوری نقش اساسی دارد به‌طوری‌که هر ملتی را با فرهنگ و آداب‌ و رسوم آن ملت می‌شناسند.

وی ادامه داد: هر کاری که با زمینه‌ای فرهنگی و به‌ عبارت‌ دیگر با پیوست فرهنگی همراه باشد مفیدتر و ماندگارتر است. عضو جامعه مدرسین در ادامه گفت: وضعیت فرهنگی کشور در مقایسه با کشورهای دیگر دنیا بهتر است اما بااین‌وجود وضعیت فعلی رضایت‌بخش نیست و باید اقدامات بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom