Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف، کار جهادی و بی‌وقفه را از شرایط مهم رونق تولید و تحقق راهبرد عزت آفرین اقتصاد مقاومتی خواندند و با تأکید بر لزوم رسیدگی به مسائلی همچون امنیت شغلی و مزد و احترام به کارگران افزودند: دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی‌آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز248
دیروز833
در هفته4071
در ماه22986
مجموع21121962

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به خدمات متقابل حوزه و انقلاب اظهار داشت: حوزه‌های علمیه، سرچشمه انقلاب اسلامی بوده است.


 عضو جامعه مدرسین با بیان این که حوزه‌های علمیه از سال 42 و زمان آغاز انقلاب تا امروز بزرگترین حامی آن بوده‌اند، به خدمات نظام اسلامی به حوزه‌های علمیه اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی خدمات گسترده‌ و فراوانی به حوزه شده است.

وی عنوان کرد: توسعه حوزه‌های علمیه و مراکز تحقیقی، ایجاد انتشارات مختلف حوزوی، تربیت فضلای برجسته، تأسیس حوزه‌های علمیه در سراسر کشور و در سطح گسترده از جمله خدمات پربرکتی است که به واسطه انقلاب اسلامی حاصل شده است. (خ-1371)

طلیعه

article thumbnailحادثه تلخ و ویرانگر سیل در برخی از استانهای کشور، تاکنون آثار و نتایج سنگین و نامطلوبی را برجای گذاشته و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. در برخی از مناطق سیل زده، خانه‌ها، مزارع و زیر ساخت‌ها با خسارت 100درصدی روبرو شد و حجم ویرانی‌ها در بلند مدت و پس از نهایی شدن آمارها روی دیگر خود را نشان خواهد داد.این سیلاب‌های مهیب گرچه صدمات بسیاری را ایجاد کرد اما برکاتی نیز به همراه داشت. حجم گسترده خدمت رسانی‌ها و حضور بسیار پررنگ و درخشان گروه‌های جهادی، نیروهای مسلح و روحانیون، زیبایی‌ها و...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom