Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از موضوعات اصلی و بسیار مهم دنیای اسلام، «تلاش برای پیشرفت علمی» است که تجربه جمهوری اسلامی ایران نشان داد، با تلاش و با تکیه بر جوانان می‌توان رتبه علمی خود را ارتقا داد و در بخش‌های مهمی، در مرز دانش قرار گرفت.رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز590
دیروز5350
در هفته26099
در ماه98324
مجموع20506598

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در برابر نیروهای تکفیری بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی در منطقه و ممالک اسلامی حاکم شده است.


وی تصریح کرد: پیروزی جبهه مقاومت در برابر شجره خبیثه داعش در عراق و سوریه از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حرکت مردمی نشأت گرفته است.

عضو جامعه مدرسین افزود: نیروهای انقلابی جمهوری اسلامی همانند سردار شهید حاج حسین همدانی و سردار سلیمانی سبب پیروزی جبهه اسلام در برابر تکفیری‌ها شدند. (خ-1343)

طلیعه

article thumbnailسرانجام پس از چند روز جنجال و هیاهوی رسانه‌ها مبنی بر احتمال عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها در این دوره، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با امضای معافیت‌های تحریمی برای ایران ، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را برای یک دوره ۱۲۰ روزه دیگر تمدید کرد.تمدید تعلیق تحریم‌ها از سوی ترامپ  در حالی صورت گرفت که کنگره آمریکا هم در فرصت 60 روزه‌ای که به موجب عدم تایید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای از سوی ترامپ برایش ایجاد شده بود، در خصوص برجام تصمیمی نگرفت و بار دیگر توپ را به زمین ترامپ انداخت تا او به تنهایی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom