Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز274
دیروز5505
در هفته27345
در ماه100151
مجموع20888832

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در برابر نیروهای تکفیری بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی در منطقه و ممالک اسلامی حاکم شده است.


وی تصریح کرد: پیروزی جبهه مقاومت در برابر شجره خبیثه داعش در عراق و سوریه از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حرکت مردمی نشأت گرفته است.

عضو جامعه مدرسین افزود: نیروهای انقلابی جمهوری اسلامی همانند سردار شهید حاج حسین همدانی و سردار سلیمانی سبب پیروزی جبهه اسلام در برابر تکفیری‌ها شدند. (خ-1343)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom