Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز841
دیروز1428
در هفته2269
در ماه9869
مجموع392722

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت‌الله نمازی با اشاره به اینکه آزمون الهی انسان را به تکامل می‌رساند، گفت: کسب مقام و درجات اخروی به اندازه مصیبت‌هایی است که انسان در دوران زندگی با آن روبرو است.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه سنت الهی‌وتدبیر حکیمانه خداوند بر آزمایش بندگان صالح خودش بنا گذاشته شده است، افزود: همان‌گونه که دانشجویان برای رسیدن به دانشگاه باید از سد و آزمون کنکور عبور کنند، بندگان صالح خدا نیز برای رسیدن به بهشت باید از آزمون الهی عبور کنند. وی در ادامه سخنان خود با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: ویروس کرونا نیز یک ظاهر و یک باطنی به همراه داشت که در ظاهر تعداد زیادی از انسان‌ها عزادار شدند، اما در باطن همدلی و انسجام مردم ایران را برای مقابله با آن به جهانیان نشان داد.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom