Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1680
دیروز1785
در هفته11500
در ماه52717
مجموع340256

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت الله نمازی در دیدار مسؤول امور مساجد کاشان و ائمه جماعات مساجد این شهرستان رسالت روحانیت‌را در راس همه امور دانست و گفت: ماموریت و مسؤولیت روحانیت در اولویت نخست همه امور و حلقه اتصال بین خالق و معبود است.


عضو جامعه مدرسین افزود: تبلیغ دین و منبر نباید دست کم گرفته شود حتی جلسات تبلیغ دین خانگی را باید رونق داد چرا که انقلاب اسلامی از طریق جلسات خانگی به پیروزی رسید.

وی افزود: کار اصلی و هنر روحانیت در این است که بتواند حب به دنیا و مال دنیا و پست و مقام و ثروت و شهرت را در جامعه از بین برده و معرفت به خدا را جایگزین آن کند. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom