Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز752
دیروز1307
در هفته3403
در ماه15990
مجموع21291826

بازدید کنندگان برخط

10
Online

آیت الله نمازی در دیدار مسؤول امور مساجد کاشان و ائمه جماعات مساجد این شهرستان رسالت روحانیت‌را در راس همه امور دانست و گفت: ماموریت و مسؤولیت روحانیت در اولویت نخست همه امور و حلقه اتصال بین خالق و معبود است.


عضو جامعه مدرسین افزود: تبلیغ دین و منبر نباید دست کم گرفته شود حتی جلسات تبلیغ دین خانگی را باید رونق داد چرا که انقلاب اسلامی از طریق جلسات خانگی به پیروزی رسید.

وی افزود: کار اصلی و هنر روحانیت در این است که بتواند حب به دنیا و مال دنیا و پست و مقام و ثروت و شهرت را در جامعه از بین برده و معرفت به خدا را جایگزین آن کند. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom