Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز656
دیروز899
در هفته3461
در ماه14614
مجموع21262888

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله رضا رمضانی، دبیر کل جدید مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جمعی از همراهان روز شنبه مورخ 1398/06/30 با حضور در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت‌الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار و گفتگو کردند.


آیت‌الله یزدی در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم با تأکید بر حساسیت جایگاه مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) فرمود: مسئولیتی که جنابعالی دارید مسئولیت حساسی است و خوشحالیم که جنابعالی تجربه‌های دنیای روز را در سوابق خود دارید.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با ذکر یادی از شهید دکتر بهشتی و تجربیات آن مرحوم افزود: تجربه دنیادیدگی و آشنایی با دنیای امروز سرمایه ارزشمندی است که امیدواریم شما بتوانید از این تجربه به‌خوبی استفاده کنید.


لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار آیت‌الله رمضانی ضمن ابراز خرسندی از فرصت به‌دست‌آمده به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دغدغه‌های پیش روی این مجمع پرداخت.

دبیر جدید مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با اشاره به توطئه‌های استکبار برای تحریف مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام و قرآن افزود: دشمنان میلیاردها دلار در سراسر جهان هزینه می‌کنند تا فهم قرآن و مکتب اهل‌بیت(ع) را در بین مردم تقلیل دهند و تشیع را سرکوب کنند.

آیت‌الله رمضانی در بخش دیگری از بیانات خود جایگاه مجمع جهانی را به‌عنوان حلقه واسط بین مرجعیت شیعه و پیروان اهل‌بیت(ع) در دنیا توصیف نمود.

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom