Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز229
دیروز1344
در هفته1573
در ماه14160
مجموع21289996

بازدید کنندگان برخط

4
Online

روز سه شنبه مورخ 1398/06/05 و در آستانه ایام تبلیغی ماه محرم الحرام 1441، جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه که در حال عزیمت به سفر تبلیغی بودند با حضور در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضرت آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار و گفتگو کردند.

 
آیت الله یزدی در این دیدار با اشاره به فرصت ها و ظرفیت های حادثه کربلا  فرمود: عزاداری برای حضرت سید الشهدا (ع) قطعا عالی‌ترین فرصتی است که در طول تاریخ بعد از کربلا، رخ داده است.

ایشان تاکید کرد: در طول تاریخ همه ی آزادگان، همه علاقه‌مندان به عصمت و طهارت ازاین فرصت حادثه کربلا استفاده کردند و درس‌ها و عبرت‌های عاشورا را برای مردم تبیین کردند.

آیت الله یزدی با اشاره به ضرورت توجه به درس های عاشورا افزود:  باید به تعبیر مقام معظم رهبری«مدظله العالی» درس‌ها و عبرت‌های عاشورا را  برای مردم بیان کرد و آنها را هدایت و راهنمایی نمود.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه با خطاب قراردادن تمام نخبگان و گویندگان مذهبی افزود: حادثه کربلا مهمترین فرصتی است که همه ی ما باید از آن برای دین و برای خدا و برای اسلام استفاده کنیم. إن‌شاءالله که گویندگان و منبری‌ها، نویسندگان،  نخبگان و مداحان اهل بیت علیهم السلام بتوانند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: حقیقت اهداف حضرت اباعبدالله سلام الله علیه، یارانش و بخصوص برادر بزرگوارش حضرت ابوالفضل سلام الله علیه و فرزندانش را باید یادآوری کرد که اینها در راه اسلام، در راه دین، در راه حقایق دینی، در راه افکار الهی، در راه نزدیک‌شدن به خدا جانشان را فدا نمودند

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom