Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز433
دیروز1415
در هفته433
در ماه8033
مجموع390886

بازدید کنندگان برخط

2
Online

روز سه شنبه مورخ 1398/06/05 و در آستانه ایام تبلیغی ماه محرم الحرام 1441، جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه که در حال عزیمت به سفر تبلیغی بودند با حضور در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضرت آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار و گفتگو کردند.

 
آیت الله یزدی در این دیدار با اشاره به فرصت ها و ظرفیت های حادثه کربلا  فرمود: عزاداری برای حضرت سید الشهدا (ع) قطعا عالی‌ترین فرصتی است که در طول تاریخ بعد از کربلا، رخ داده است.

ایشان تاکید کرد: در طول تاریخ همه ی آزادگان، همه علاقه‌مندان به عصمت و طهارت ازاین فرصت حادثه کربلا استفاده کردند و درس‌ها و عبرت‌های عاشورا را برای مردم تبیین کردند.

آیت الله یزدی با اشاره به ضرورت توجه به درس های عاشورا افزود:  باید به تعبیر مقام معظم رهبری«مدظله العالی» درس‌ها و عبرت‌های عاشورا را  برای مردم بیان کرد و آنها را هدایت و راهنمایی نمود.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه با خطاب قراردادن تمام نخبگان و گویندگان مذهبی افزود: حادثه کربلا مهمترین فرصتی است که همه ی ما باید از آن برای دین و برای خدا و برای اسلام استفاده کنیم. إن‌شاءالله که گویندگان و منبری‌ها، نویسندگان،  نخبگان و مداحان اهل بیت علیهم السلام بتوانند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: حقیقت اهداف حضرت اباعبدالله سلام الله علیه، یارانش و بخصوص برادر بزرگوارش حضرت ابوالفضل سلام الله علیه و فرزندانش را باید یادآوری کرد که اینها در راه اسلام، در راه دین، در راه حقایق دینی، در راه افکار الهی، در راه نزدیک‌شدن به خدا جانشان را فدا نمودند

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom