Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز332
دیروز977
در هفته1309
در ماه20224
مجموع21119200

بازدید کنندگان برخط

4
Online

رییس شورای عالی جامعه مدرسین نقش صدا وسیما درشرایط كنونی را بسیار اثرگذار دانست و گفت: باید دراین شرایط كه همه چیز به روز و ساعت تغییر می‌كند خودتان را با رعایت مقررات شرعی با شرایط مكانی و زمانی تطبیق دهید.


آیت‌الله یزدی در دیدار با رییس و جمعی از معاونان و مدیران ارشد رسانه ملی با تاكید براینكه درجامعه اسلامی كاررسانه فراگیری چون صدا وسیما بسیارسنگین است گفت: برچنین رسانه ای كه این قدر دیده و شنیده می‌شود واجب است كه بر قطعیات اسلام محكم باشد.

عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی(ره) كه صدا وسیما را دانشگاه عمومی توصیف كردند، اظهار داشت: با توجه به چنین جایگاهی باید بسیار مراقبت كنید تا آنچه به مردم ارائه می‌دهید متناسب با اثرات دانشگاه عمومی باشد و بدانید كه شما تریبون انقلابی هستید كه معجزه تاریخ نام گرفته است. (خ-1359)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom