Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز307
دیروز729
در هفته2721
در ماه15929
مجموع21167759

بازدید کنندگان برخط

6
Online

رییس شورای عالی جامعه مدرسین نقش صدا وسیما درشرایط كنونی را بسیار اثرگذار دانست و گفت: باید دراین شرایط كه همه چیز به روز و ساعت تغییر می‌كند خودتان را با رعایت مقررات شرعی با شرایط مكانی و زمانی تطبیق دهید.


آیت‌الله یزدی در دیدار با رییس و جمعی از معاونان و مدیران ارشد رسانه ملی با تاكید براینكه درجامعه اسلامی كاررسانه فراگیری چون صدا وسیما بسیارسنگین است گفت: برچنین رسانه ای كه این قدر دیده و شنیده می‌شود واجب است كه بر قطعیات اسلام محكم باشد.

عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی(ره) كه صدا وسیما را دانشگاه عمومی توصیف كردند، اظهار داشت: با توجه به چنین جایگاهی باید بسیار مراقبت كنید تا آنچه به مردم ارائه می‌دهید متناسب با اثرات دانشگاه عمومی باشد و بدانید كه شما تریبون انقلابی هستید كه معجزه تاریخ نام گرفته است. (خ-1359)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom