Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2253
دیروز5405
در هفته10823
در ماه92094
مجموع20768070

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت الله یزدی در اجلاسیه «هجرت مبارک» اظهار داشت: تفقه در دین فقط به معنای اصول و فقه نیست بلکه تفقه در دین اعم از اصول، فروع و تمامی مسائل دینی است.


رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: دین عبارت است از مجموعه‌ای اعتقادی و عملی که باید به تمامی مسائل دینی توجه شود؛ مأموریت حوزه علمیه فقط تربیت مرجع نیست بلکه حوزه علمیه باید در همه بخش‌ها برای ارشاد جامعه آمادگی داشته باشد گرچه اصول و فقه در درجه اول قرار دارد.

وی ادامه داد: در مرحله نخست باید برای بیان آموزه‌های دینی به مردم آموزش داد زیرا مردم امروز با مردم دیروز متفاوت هستند و امروز مردم تحصیل کرده هستند و با بسیاری از مطبوعات و اصول آشنا هستند به همین علت بایستی برای رفتن میان آنها آموزه‌هایی که نجات دهنده است را فرا گرفت. (خ-1324)

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom