Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  

آیت الله یزدی در اجلاسیه «هجرت مبارک» اظهار داشت: تفقه در دین فقط به معنای اصول و فقه نیست بلکه تفقه در دین اعم از اصول، فروع و تمامی مسائل دینی است.


رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: دین عبارت است از مجموعه‌ای اعتقادی و عملی که باید به تمامی مسائل دینی توجه شود؛ مأموریت حوزه علمیه فقط تربیت مرجع نیست بلکه حوزه علمیه باید در همه بخش‌ها برای ارشاد جامعه آمادگی داشته باشد گرچه اصول و فقه در درجه اول قرار دارد.

وی ادامه داد: در مرحله نخست باید برای بیان آموزه‌های دینی به مردم آموزش داد زیرا مردم امروز با مردم دیروز متفاوت هستند و امروز مردم تحصیل کرده هستند و با بسیاری از مطبوعات و اصول آشنا هستند به همین علت بایستی برای رفتن میان آنها آموزه‌هایی که نجات دهنده است را فرا گرفت. (خ-1324)

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom