Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنان مهمی درباره‌ی «آمریکا» و «برجام» با اشاره به استمرار عزت و عظمت ملت ایران و بی‌نتیجه ماندن توطئه‌های دشمنان تأکید کردند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره‌ی مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرف‌های سخیف و سبک ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ۱۰ دروغ آشکار، ملت ایران...
مطالب بیشتررهنمود  

 رییس مجلس خبرگان رهبری در آیین افتتاحیه اجلاسیه نوزدهم خبرگان رهبری، گفت: بنده به هیچ عنوان هیچ تلاشی برای حضور مجدد در مجلس خبرگان انجام نداده‌ام و خوشحالم بار مسؤولیت از دوشم برداشته شد.


آیت الله یزدی در خصوص انتخابات مجلس خبرگان هم بیان داشت: به تمام کسانی که برگزیده شدند صمیمانه تبریک می‌گویم. ایشان افزودند: یکی از حساس‌ترین وظایف مجلس خبرگان، مراقبت از هویت مساله ولایت فقیه آنطور که امام خمینی(ره) طرح کرد است، زیرا تاریخ نشان داد که نظرات فردی این موضوع را دچار گرفتاری کرد، بر همین اساس باید اعضای خبرگان از طبیعت و هویت سیستم ولایت فقیه محافظت کنند.

آیت‌الله یزدی همچنین خطاب به مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به نمایندگان مجلس می‌گویم، مردم به خوبی به وظیفه خود و به پیروی از رهبر معظم انقلاب عمل کردند، باید نمایندگان به فکر حل مشکلات مردم باشند و به موضوعات بیکاری و فرهنگی توجه کنند. (خ-1286)

طلیعه

article thumbnailمردم لبنان پس از وقفه‌ای حدودا یک دهه‌ای روز جمعه ۶ مه / ۱۶ اردیبهشت یک‌بار دیگر پای صندوق‌های رای رفتند. حضوری که البته چندان پر رونق نبود و از ساعات ابتدایی اخذ رای تمامی گزارش‌ها از میزان مشارکت پایین مردم حکایت داشت؛ اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی برگزاری انتخابات و تلاش‌های احزاب مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها، این وضعیت کمی بهبود پیدا کرد. بیروت که عموما خاستگاه جریان سعد حریری شناخته می‌شود، این‌بار شاهد مشارکت ناامیدکننده‌ای بود، چرا که تنها حدود ۳۵ درصد شهروندان پایتخت لبنان به پای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom