Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3804
دیروز5373
در هفته9177
در ماه96877
مجموع20634750

بازدید کنندگان برخط

13
Online

 رییس مجلس خبرگان رهبری در آیین افتتاحیه اجلاسیه نوزدهم خبرگان رهبری، گفت: بنده به هیچ عنوان هیچ تلاشی برای حضور مجدد در مجلس خبرگان انجام نداده‌ام و خوشحالم بار مسؤولیت از دوشم برداشته شد.


آیت الله یزدی در خصوص انتخابات مجلس خبرگان هم بیان داشت: به تمام کسانی که برگزیده شدند صمیمانه تبریک می‌گویم. ایشان افزودند: یکی از حساس‌ترین وظایف مجلس خبرگان، مراقبت از هویت مساله ولایت فقیه آنطور که امام خمینی(ره) طرح کرد است، زیرا تاریخ نشان داد که نظرات فردی این موضوع را دچار گرفتاری کرد، بر همین اساس باید اعضای خبرگان از طبیعت و هویت سیستم ولایت فقیه محافظت کنند.

آیت‌الله یزدی همچنین خطاب به مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به نمایندگان مجلس می‌گویم، مردم به خوبی به وظیفه خود و به پیروی از رهبر معظم انقلاب عمل کردند، باید نمایندگان به فکر حل مشکلات مردم باشند و به موضوعات بیکاری و فرهنگی توجه کنند. (خ-1286)

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom