Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5004
دیروز5572
در هفته15082
در ماه87888
مجموع20876569

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 رییس مجلس خبرگان رهبری در آیین افتتاحیه اجلاسیه نوزدهم خبرگان رهبری، گفت: بنده به هیچ عنوان هیچ تلاشی برای حضور مجدد در مجلس خبرگان انجام نداده‌ام و خوشحالم بار مسؤولیت از دوشم برداشته شد.


آیت الله یزدی در خصوص انتخابات مجلس خبرگان هم بیان داشت: به تمام کسانی که برگزیده شدند صمیمانه تبریک می‌گویم. ایشان افزودند: یکی از حساس‌ترین وظایف مجلس خبرگان، مراقبت از هویت مساله ولایت فقیه آنطور که امام خمینی(ره) طرح کرد است، زیرا تاریخ نشان داد که نظرات فردی این موضوع را دچار گرفتاری کرد، بر همین اساس باید اعضای خبرگان از طبیعت و هویت سیستم ولایت فقیه محافظت کنند.

آیت‌الله یزدی همچنین خطاب به مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به نمایندگان مجلس می‌گویم، مردم به خوبی به وظیفه خود و به پیروی از رهبر معظم انقلاب عمل کردند، باید نمایندگان به فکر حل مشکلات مردم باشند و به موضوعات بیکاری و فرهنگی توجه کنند. (خ-1286)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom