Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت پرهیز از سهل‌انگاری و سهل‌اندیشی درباره‌ی ریشه‌ی دشمنی آمریکا و استکبار با ایران اسلامی، «ماهیت و حقیقت انقلاب، و شجاعت و وفاداری ملت و نظام به اهداف و مبانی انقلاب» را علت اصلی این خصومت عمیق و مستمر خواندند و با بیان وظایف مهم «مسئولان و مردم» در این مقطع، تأکید کردند: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم به‌ویژه قشرهای ضعیف، مهم‌ترین وظیفه‌ی امروز دولتمردان است و ملت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1118
دیروز1127
در هفته7683
در ماه21966
مجموع21027990

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 رییس مجلس خبرگان رهبری در آیین افتتاحیه اجلاسیه نوزدهم خبرگان رهبری، گفت: بنده به هیچ عنوان هیچ تلاشی برای حضور مجدد در مجلس خبرگان انجام نداده‌ام و خوشحالم بار مسؤولیت از دوشم برداشته شد.


آیت الله یزدی در خصوص انتخابات مجلس خبرگان هم بیان داشت: به تمام کسانی که برگزیده شدند صمیمانه تبریک می‌گویم. ایشان افزودند: یکی از حساس‌ترین وظایف مجلس خبرگان، مراقبت از هویت مساله ولایت فقیه آنطور که امام خمینی(ره) طرح کرد است، زیرا تاریخ نشان داد که نظرات فردی این موضوع را دچار گرفتاری کرد، بر همین اساس باید اعضای خبرگان از طبیعت و هویت سیستم ولایت فقیه محافظت کنند.

آیت‌الله یزدی همچنین خطاب به مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به نمایندگان مجلس می‌گویم، مردم به خوبی به وظیفه خود و به پیروی از رهبر معظم انقلاب عمل کردند، باید نمایندگان به فکر حل مشکلات مردم باشند و به موضوعات بیکاری و فرهنگی توجه کنند. (خ-1286)

طلیعه

article thumbnailدر چند هفته اخیر اخبار ورود ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و دستور رییس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌ها داشت و کارشناسان عرصه بین‌الملل در این باره فرضیه‌ها و نظریات گوناگونی را مطرح کردند.برخی این خروج یا به تعبیری جابجایی نیروهای آمریکا از سوریه را به منزله خارج کردن نیرو از منطقه جنگی تلقی کرده و معتقدند که آمریکایی‌ها این تصمیم را با محاسبه دقیق و با لحاظ منافع آمریکا و با یک استراتژی پیش برنده و مهاجم اتخاذ کرده‌اند و این موضوع نشانه آغاز فصل...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom