Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1021
دیروز1467
در هفته1021
در ماه33943
مجموع515927

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین‌کعبی ‌درهمایش جبهه جهانی‌ شباب‌المقاومه با تصریح بر این که‌ رژیم‌صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری ناامن است و از مقاومت اسلامی وحشت دارد، گفت: معادله رعب و توازن قدرت بازدارنده توسط رهبر مقاومت برای زوال رژیم صهیونیستی شکل گرفته به گونه ای که جبهه مقاومت از توان ضربه زدن هم‌زمان در چندین جبهه به  رژیم صهیونیستی برخوردار است و این رژیم بیش از هر موقعیت دیگری ضعیف، مفلوک و رو به زوال است.

عضو جامعه مدرسین خاطرنشان کرد: مثلث شوم غربی، عربی و عبری کانون فساد، جنایت، فتنه، توطئه، چپاول و غارت ثروت‌های منطقه به شمار می‌رود و خوی آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها خودخواهی، عهد شکنی و غارت گری است. وی افزود: گاوهای شیرده اماراتی، بحرینی و سعودی در مسابقه خیانت به قدس و فلسطین و در ستاد انتخاباتی ترامپ فعال شده و بیش از گذشته منفور ملت خود، امت اسلامی و تمام آزادی خواهان شده اند.(خ 1399)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom