Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

faghihe.jpg

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز178
دیروز1845
در هفته178
در ماه178
مجموع340599

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ فرا رسيدن‌ پانزده‌ خرداد
در تاریخ 10/03/1360
بسم الله الرحمن الرحیم
 

 ملت‌ مسلمان‌ و شهيد پرور ايران‌

 سالروز پانزده‌ خرداد طليعه‌ فجر خونين‌ انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ به‌ قيادت‌ زعيم‌ عاليقدر و رهبر بزرگ‌ آيت‌الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌ فرا مي‌رسد.

 روزي‌ كه‌ جانبازان‌ عزيزي‌ خون‌ پاك‌ خود را در راه‌ اعتلاي‌ اسلام‌ عزيز و واژگوني‌ نظامهاي‌ استكباري‌ جهان‌ هديه‌ نمودند، و چه‌ خوش‌ هديه‌اي‌ بود، خونهايي‌ كه‌ لرزه‌ بر كاخها افكند و اميد به‌ كوخها بخشيد، خونهايي‌ كه‌ از فيضيه‌ قم‌ مهد پرورش‌ پاكترين‌ ياران‌ امام‌، روحانيت‌ اصيل‌ و متعهد و دنبال‌ كننده‌ و تداوم‌ بخشنده‌ راه‌ امام‌، چون‌ سربازان‌ از جان‌ گذشته‌ حسين‌ عليه‌ السلام‌ آغاز و به‌ تهران‌ و تبريز و مشهد و بالاخره‌ همه‌ ايران‌ و از ايران‌ به‌ كلبه‌ هر مستضعفي‌ در هر كجاي‌ عالم‌ جريان‌ يافت‌. و نور اميد رهايي‌ از سلطه‌ طاغوتيان‌ را در دلهاي‌ رنج‌ ديدگان‌ زنده‌ ساخت‌ و تداوم‌ بخشيد، آري‌، اين‌ روز را همانطور كه‌ امام‌ بزرگمان‌ فرمودند نبايد فراموش‌ نمود و فراموش‌ نخواهيم‌ كرد و براي‌ زنده‌ نگاهداشتن‌ خاطره‌ پانزده‌ خرداد و پشتيباني‌ از ولايت‌ فقيه‌ و رهروانش‌ در اين‌ روز خونين‌ در سراسر ايران‌ به‌ راهپيمايي‌ بر خواهيم‌ خاست‌.

 و از روحانيت‌ متعهد و كليه‌ نهادهاي‌ انقلابي‌ اسلامي‌ مي‌خواهيم‌ تا هر چه‌ بيشتر در بزرگداشت‌ اين‌ روز تاريخي‌ همت‌ گمارده‌ و همراه‌ با مردم‌ مشت‌ آهنين‌ خود را بر دهان‌ ياوه‌سرايان‌ منافق‌، و مسلمان‌ نمايان‌ دروغگو و خود پرست‌ بكوبند.

 به‌ اميد پيروزي‌ اسلام‌ بر كفر و نفاق‌ و سرنگوني‌ استعمارگران‌ خونخوار و عمال‌ آنها در عرصه‌ گيتي‌ و صحنه‌هاي‌ نبرد حق‌ و باطل‌.

 
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
 

یاران قدیم

rabane_sh.jpg

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom