Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پرشور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه‌های مختلف توطئه‌ی دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به‌حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به آمریکایی‌ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه‌ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعف‌ها و مشکلات مردم و به‌ویژه طبقات...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1113
دیروز4708
در هفته16027
در ماه88252
مجموع20496526

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حضرت آیت الله سبحانی در دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، بابیان این که تلاش‌های مسئولین حج نتیجه داد و حج برگزارشد، گفتند: متاسفانه بعضی به دنبال تعطیلی حج بودند و اگر این اتفاق می‌افتاد، دیگر شاهد برگزاری حج نبودیم و یا با سختی بیشتر روبرو می‌شد.


ایشان با بیان اینکه جمهوری اسلامی لازم است روابط خودش با کشورهای اسلامی حفظ کند، افزودند: یکی از این کشورها مصر است، چون مصر کشوری است که مراکز علمی مهمی در آن واقع شده و ازجمله حضور دانشگاه الازهر است و در این روابط‌ها نباید به هیاهوها توجه کرد.

استاد حوزه علمیه قم بیان داشتند: کشور دوم  عربستان و دو شهر مهم مکه و مدینه است. هزاران مهمان در این دو شهر داریم و باید تا جایی که ممکن است، روابط را حسنه کنیم و نباید کاری کردکه روابط تیره شود. (خ-1339)

طلیعه

article thumbnailنشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ناآرامی‌های اخیر ایران که به پیشنهاد نماینده ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل برگزار شده بود به جلسه‌ای برای زیر سوال بردن اقدامات آمریکا در منطقه و انزوای بیش از پیش آمریکا در صحنه بین الملل تبدیل شد . درباره این نشست و نتایج آن نکاتی چند قابل ذکر و تامل است:   1 - با توجه به افزایش اقتدار نظامی و همچنین تئوریک نظام مقدس جمهوری اسلامی در چند سال اخیر در منطقه و جهان و زیر سوال رفتن هژمونی آمریکا خصوصا پس از شکست‌های اخیر سران استکبار در عراق و سوریه، رییس جمهور...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom